
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 24 |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Gold |
| Frequency | |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Supply Voltage | |
| Min Supply Voltage | |
| Noise Figure | 8 dB |
| Schedule B | 8542390000 |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 weeks ago) |
| RF Type | WiMax |
| Number of Mixers | 1 |
| LO Frequency | 2.5 GHz to 5 GHz |
| IF Frequency | DC to 3 GHz |
| Conversion Loss | 8 dB |
| RF Frequency | 2.5 GHz to 5 GHz |
Stock: 100
Distributors
pcbx
Unit Price$45.69636
Ext.Price$45.69636
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $45.69636 | $45.69636 |
| 10 | $40.11383 | $401.13830 |
| 25 | $38.18082 | $954.52050 |
| 50 | $36.83345 | $1841.67250 |
| 100 | $35.53360 | $3553.36000 |
